“Infos Aktuell 1” to praktyczny kurs języka niemieckiego

Nauka języków obcych jest bardzo przydatna, a ich znajomość może okazać się sporym ułatwieniem w wielu sprawach. Warto też przy rozwijaniu umiejętności posługiwania się nimi korzystać z właściwych książek. Jeśli dotyczy to niemieckiego, to doskonale sprawdza się “Infos Aktuell 1“.

Zacząć naukę od właściwej strony

Właśnie to zapewnia pierwsza część tego kursu. Został on tak przygotowany, żeby od samego początku krok po kroku wprowadzać w tajniki języka niemieckiego. Dużym atutem jest to, że podręcznik przygotowany został również z myślą o tych osobach, które do tej pory z tym przedmiotem miały niewiele wspólnego. Pomocny jest także zeszyt ćwiczeń, który jest idealnym wsparciem w utrwalaniu wiedzy. Zestaw tych dwóch książek towarzyszył mi na pierwszym etapie nauki niemieckiego i mogę śmiało stwierdzić, że obie publikacje wzorcowo wywiązały się ze swojego zadania.

Przyznam się i to szczerze, że zaliczałem się do grona tych osób, które nie znały wcześniej tego języka. Tyle że przyszło mi się go uczyć i najpierw nie przejawiałem do tego wielkiego zapału. Na szczęście z czasem się to zmieniło i moje rezultaty oraz umiejętność posługiwania się językiem niemieckim znacznie się podniosły. Stało się tak dzięki podręcznikowi i zeszytowi ćwiczeń.

Moja motywacja zwiększyła się za sprawą przystępnie opracowanych treści. Położony został nacisk na efektywną komunikację, co jest praktyczne i przydatne. Spodobały mi się szczególnie dodatkowe lekcje, które umożliwiają tworzenie wypowiedzi pisemnych, rozwijają sprawność porozumiewania się i poszerzają słownictwo. Dochodzą do tego również inne elementy, które znacznie przyczyniają się do podniesienia własnych kompetencji.

Zestaw “infos aktuell 1 z księgarni internetowej” to idealna pomoc w nauce języka niemieckiego

Podręcznik wraz z zeszytem ćwiczeń doskonale się uzupełniają i korzystanie z nich przynosi odpowiednie wyniki. Poza tym jest jeszcze wspaniały dodatek w postaci kodu. Zapewnia on dostęp online do publikacji oraz nagrań w wersjach cyfrowych. Wszystko zostało pomyślane i przygotowane nowocześnie i wygodnie. Cezary Serzysko, Nina Drabich, Tomasz Gajownik i Birgit Sekulski to osoby, które o to zadbały. Zdecydowanie jest to zestaw godny uwagi i niezwykle praktyczny. Sięgnięcie po niego z pewnością jest dobrym pomysłem.